Stavebníctvo
Stanislav Rybár
Výstavba obytných a neobytných budov
- Obec
- Jezersko
- Od roku
- 2012
- IČO
- 46 562 672
Stanislav Rybár
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 059 04 Jezersko
- Na trhu od
- 1. marca 2012
- IČO
- 46 562 672
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 41.00)
- Výstavba obytných a neobytných budov
Podnikanie v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Stanislav Rybár
Stanislav Rybár – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jezersko. Podniká od 1. marca 2012.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadení, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Stanislav Rybár
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 562 672
- Dátum vzniku
- 1. marca 2012
- Miesto podnikania
- 059 04 Jezersko
- Živnostenský register
- Okresný úrad Kežmarok, vložka č. 730-12709
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 41.00)
- Výstavba obytných a neobytných budov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Stanislav Rybár zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadení
-
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Stanislav Rybár?
Miesto podnikania je v obci 059 04 Jezersko.
Čím sa Stanislav Rybár zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených elektrických zariadení; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
Aké je IČO – Stanislav Rybár?
IČO je 46 562 672.
Odkedy podniká Stanislav Rybár?
Podnikanie začalo 1. marca 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.